Buty na motor

Liczne akcesoria oraz buty na motor to oferta naszego profesjonalnego sklepu internetowego. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia przygotowanych przez nas propozycji oraz skorzystania z naszych atrakcyjnych cen. Pośród akcesoriów oraz części znajdują się między innymi płyny eksploatacyjne oraz chemia dla motocykli.

Ochrona przed wirusem

Maseczki ochronne

Czasy pandemii spowodowały powstanie pewnych problemów czy zagrożeń. Aby jak najlepiej obronić się przed koronawirusem - bakteriami, zarazkami - należy stosować maseczki ochronne, które polecamy właściwie wszystkim. Taki osprzęt powinien mieć absolutnie każdy. Bądź zdrów i pamiętaj - przezorny, zawsze ubezpieczony.

Peelingi dla ciała

peeling enzymatyczny tiande

Jego konsystencja jest podobna do żelu, nie zawiera w sobie żadnych ziarenek. Delikatnie redukuje zrogowaciałe łuski, oczyszcza głęboki, ściągając pory, do tego odnawia górne warstwy skóry, poprawia krwiobieg, działając przeciwutleniająco. Peeling enzymatyczny Tiande o zapachu i składzie winogronowym jest być może opcją w sam raz dla Ciebie.

Kosmetyki naturalne

Drogeria ekologiczna

w naszym sklepie online proponujemy bogatą ofertę kosmetyków naturalnych. Unikamy konserwantów chemicznych, barwników, aromatów, by zapewnić Ci najlepszą i bezpieczną pielęgnację. Drogeria ekologiczna, którą prowadzimy sprzedaje marki, produkujące opakowania z recyklingu. Składy kosmetyków bazują na owocach, olejach i wyciągach z ziół.

płyn do opalania

Oferujemy sprawdzone i skuteczne kosmetyki do salonów wykonujących opalanie natryskowe. Wśród nich znajduje się między innymi płyn do opalania natryskowego. Preparat przez nas proponowany gwarantuje piękną, brązową opaleniznę przez długi czas - zapraszamy do zakupu pojedynczych produktów lub całych zestawów.

1 2 3
4