Oblečenie pre deti

Naša ponuka je pripravená tak, aby výrobky spĺňali očakávania rodičov aj ich detí. Oblečenie pre deti značky Coccodrillo, to sú výrobky pre chlapcov a dievčatá, vyrobené z materiálov, ktoré nespôsobujú alergie. Máme doplnky pre bábätká charakteristické jemnosťou na dotyk, ako aj veci určené pre staršie deti. Kúpou našich výrobkov si môžeš byť istý, že budeš spokojný s ich kvalitou.

Cateringové stoličky

Banketové stoličky

Našim klientom ponúkame banketové stoličky, ktoré sú nevyhnutným vybavením konferenčných, školiacich sál a rôznych podujatí. Ponúkame modely z ocele a hliníka. Rámy sú pokryté rovnomerne práškovou farbou a farebnosť je možné vybrať si podľa preferencií – rovnako ako farbu čalúnenia. Ponúkame vám možnosť využiť konfigurátor nábytok alebo nákup hotových výrobkov. Odporúčame riešenia v 3 verziách: STANDARD, ECONOMY, MAESTRO.

Plechové garáže

Pamätajte si, aby sa riadne pripraviť pôdu - podľa odporúčaní výrobcu kovových garáží. To by malo vyrovnať na zem - to je vyrovnaná do plechové garáže môže stáť rovno, potom je potrebné vykonať, napríklad, Alby betónové podlahy, kovové plechové garáže nie je zničená počas nepriaznivých poveternostných podmienkach. Výrobca kovových garáží radí, že každý objekt musí byť ukotvená.