Nabidka garážy

Garáž

Hledáte místo pro vaše auto? Unavený z provizorních řešení a závisí na něco, co jste si jistý? Pravé místo! Dnes prohlédněte si naši nabídku na plechove garáže. Vyrobeno z vysoce kvalitní pozinkované oceli, ale také prodávat akrylátové modely. Naše navrhované garáže jsou izolovány, takže bez ohledu na teplotu, můžete si být jisti vašeho vozu.

Granitové dřezy

Každý výrobek, který dodáváme našim Zákazníkům, prošel přísnou kontrolou kvality, díky čemuž má dokonalé uživatelské parametry. V nabídce připravené společností Lavello najdete funkční kuchyňské granitové dřezy jak v hranatém, tak v kulatém provedení. Díky bohatému výběru barev a rozmanitým rozměrům se naše výrobky ideálně hodí do interiérů v různých stylech. Zveme Vás k návštěvě našich internetových stránek.

Venkovní vitrína

Hlédáte vysoce kvalitní hliníkové konstrukce, které mohou plnit roli informačních tabulí? Výrobní společnost Arabeska se specializuje na vývoj výrobků, které zahrnují skleněné vitríny ve vnitřních i venkovních verzích. V našem sortimentu najdete modely se sloupky i v závěsném provedení, které nabízejí různé systémy otevírání. Navštivte naše internetové stránky již nyní a vyberte si model, který splní Vaše očekávání.

Obchod Coccodrillo

Dětské šaty

Dali jsme si za cíl dodávat na trh dokonalé oděvy, které jsme vytvořili s myšlenkou na ty nejmladší. Dětské šaty navržené a vyráběné značkou Coccodrillo představují dokonalou volbu pro každého, komu záleží na kombinaci pohodlného nošení a dokonalé estetičnosti. U nás najdete řešení pro chlapce a dívky v různém věku – jak pro kojence, tak pro školáky.

Blastrac

Zaměřujete se na stavbu silnic a mostů? Specializujete se na průmyslové a dekorativní podlahy? Potom máme pro vás ideální řešení v podobě brusek a shrnovačů na beton. Nabízíme také jiné stavební stroje: vysavače pro odstraňování prachu i víceúčelová vozidla dostupná v mnoha provedeních, která usnadní vyrovnávání povrchů a jejich přípravu pro navazující práce, jako např. malování.