Nabidka garážy

Garáž

Hledáte místo pro vaše auto? Unavený z provizorních řešení a závisí na něco, co jste si jistý? Pravé místo! Dnes prohlédněte si naši nabídku na plechove garáže. Vyrobeno z vysoce kvalitní pozinkované oceli, ale také prodávat akrylátové modely. Naše navrhované garáže jsou izolovány, takže bez ohledu na teplotu, můžete si být jisti vašeho vozu.

Venkovní vitrína

Hlédáte vysoce kvalitní hliníkové konstrukce, které mohou plnit roli informačních tabulí? Výrobní společnost Arabeska se specializuje na vývoj výrobků, které zahrnují skleněné vitríny ve vnitřních i venkovních verzích. V našem sortimentu najdete modely se sloupky i v závěsném provedení, které nabízejí různé systémy otevírání. Navštivte naše internetové stránky již nyní a vyberte si model, který splní Vaše očekávání.

Obchod Coccodrillo

Dětské šaty

Dali jsme si za cíl dodávat na trh dokonalé oděvy, které jsme vytvořili s myšlenkou na ty nejmladší. Dětské šaty navržené a vyráběné značkou Coccodrillo představují dokonalou volbu pro každého, komu záleží na kombinaci pohodlného nošení a dokonalé estetičnosti. U nás najdete řešení pro chlapce a dívky v různém věku – jak pro kojence, tak pro školáky.

Zdravotnické oděvy

Vhodný oděv představuje základ, především pak v některých povoláních. Zdravotnické oděvy tvoří povinnou výbavu každého lékaře. Pouze v takovém oděvu se může cítit pohodlně a přitom si zachovat patřičnou pozornost. V našem obchodě jsou dostupné oděvy různého typu pro lékaře. Všechny z nich mají také praktické kapsy umožňující uchovávat nezbytné drobné předměty.

Široký výběr frézek

Frézky na nehty

Díky nim je manikúra efektivnější a nehet je perfektně ošetřen bez vynaložení většího množství práce a času. Frézky na nehty, o nichž je řeč, jsou v současné době povinnou součástí vybavení každé kosmetičky provádějící manikúru nebo pedikúru. V našem sortimentu najdete široký výběr přístrojů s příslušenstvím, které umožní ošetřit nehty, odstranit kůžičku a mnohem více.

Dámské boty na zimu

Boty na zimu damske

Nabízíme vám široký výběr obuvi pro každou příležitost. Naše dámské boty na zimu skvěle přilnou i na kluzkém a zmrzlém povrchu. Precizní a výborně provedené prošívání a pevná podrážka zaručují nejvyšší kvalitu výrobku. Díky širokému výběru různých modelů si každá z našich zákaznic najde variantu, která nejlépe vyhovuje jejím potřebám.

Tříkomorové septiky

Když uvažujete o výstavbě domácí čistírny odpadních vod, měli byste zohlednit velikost vašeho domu. Pro velké rodiny jsou tříkomorové septiky díky své úspornosti rozhodně nejlepším řešením. Mají dostatečně velký objem na to, aby je nebylo nutné vyprazdňovat příliš často, což se dále promítá do mnohem nižších nákladů.