Nabidka garážy

Garáž

Hledáte místo pro vaše auto? Unavený z provizorních řešení a závisí na něco, co jste si jistý? Pravé místo! Dnes prohlédněte si naši nabídku na plechove garáže. Vyrobeno z vysoce kvalitní pozinkované oceli, ale také prodávat akrylátové modely. Naše navrhované garáže jsou izolovány, takže bez ohledu na teplotu, můžete si být jisti vašeho vozu.

Obchod Coccodrillo

Dětské šaty

Dali jsme si za cíl dodávat na trh dokonalé oděvy, které jsme vytvořili s myšlenkou na ty nejmladší. Dětské šaty navržené a vyráběné značkou Coccodrillo představují dokonalou volbu pro každého, komu záleží na kombinaci pohodlného nošení a dokonalé estetičnosti. U nás najdete řešení pro chlapce a dívky v různém věku – jak pro kojence, tak pro školáky.

Zdravotnické oděvy

Vhodný oděv představuje základ, především pak v některých povoláních. Zdravotnické oděvy tvoří povinnou výbavu každého lékaře. Pouze v takovém oděvu se může cítit pohodlně a přitom si zachovat patřičnou pozornost. V našem obchodě jsou dostupné oděvy různého typu pro lékaře. Všechny z nich mají také praktické kapsy umožňující uchovávat nezbytné drobné předměty.

Široký výběr frézek

Frézky na nehty

Díky nim je manikúra efektivnější a nehet je perfektně ošetřen bez vynaložení většího množství práce a času. Frézky na nehty, o nichž je řeč, jsou v současné době povinnou součástí vybavení každé kosmetičky provádějící manikúru nebo pedikúru. V našem sortimentu najdete široký výběr přístrojů s příslušenstvím, které umožní ošetřit nehty, odstranit kůžičku a mnohem více.

Dámské boty na zimu

Boty na zimu damske

Nabízíme vám široký výběr obuvi pro každou příležitost. Naše dámské boty na zimu skvěle přilnou i na kluzkém a zmrzlém povrchu. Precizní a výborně provedené prošívání a pevná podrážka zaručují nejvyšší kvalitu výrobku. Díky širokému výběru různých modelů si každá z našich zákaznic najde variantu, která nejlépe vyhovuje jejím potřebám.

Tříkomorové septiky

Když uvažujete o výstavbě domácí čistírny odpadních vod, měli byste zohlednit velikost vašeho domu. Pro velké rodiny jsou tříkomorové septiky díky své úspornosti rozhodně nejlepším řešením. Mají dostatečně velký objem na to, aby je nebylo nutné vyprazdňovat příliš často, což se dále promítá do mnohem nižších nákladů.

Udírny Fasanio

Udírny

Jste milovníky samostatné přípravy potravin s využitím tradičních metod? Máte rádi přehled o obsahu produktů, které konzumujete? Pokud ano, potom vám doporučujeme zvážit nákup vlastní zahradní udírny. V sortimentu našeho obchodu naleznete mnoho modelů těchto zařízení, které budou vhodné jak pro amatérské kuchaře, tak pro osoby s pokročilými dovednostmi.