Obchod Coccodrillo

Dětské šaty

Dali jsme si za cíl dodávat na trh dokonalé oděvy, které jsme vytvořili s myšlenkou na ty nejmladší. Dětské šaty navržené a vyráběné značkou Coccodrillo představují dokonalou volbu pro každého, komu záleží na kombinaci pohodlného nošení a dokonalé estetičnosti. U nás najdete řešení pro chlapce a dívky v různém věku – jak pro kojence, tak pro školáky.

Zdravotnické oděvy

Zdravotnické oděvy

Vhodný oděv představuje základ, především pak v některých povoláních. Zdravotnické oděvy tvoří povinnou výbavu každého lékaře. Pouze v takovém oděvu se může cítit pohodlně a přitom si zachovat patřičnou pozornost. V našem obchodě jsou dostupné oděvy různého typu pro lékaře. Všechny z nich mají také praktické kapsy umožňující uchovávat nezbytné drobné předměty.

Dámské boty na zimu

Boty na zimu damske

Nabízíme vám široký výběr obuvi pro každou příležitost. Naše dámské boty na zimu skvěle přilnou i na kluzkém a zmrzlém povrchu. Precizní a výborně provedené prošívání a pevná podrážka zaručují nejvyšší kvalitu výrobku. Díky širokému výběru různých modelů si každá z našich zákaznic najde variantu, která nejlépe vyhovuje jejím potřebám.